Види та властивості насосів для нафтопродуктів

Короткое описание
Апарати для перекачування палива відрізняються надійністю та спеціально розраховані для використання в контакті з вуглеводнями. Насос для нафтопродуктів в залежності від своєї моделі відрізняється характеристиками, працює з рідинами різної в’язкості в широкому діапазоні температур і тиску. Устаткування проводитися в різних формах кліматичного виконання, і тому важливо вибирати апарат для використання в тих чи інших регіонах. Їх застосовують на нафтопереробних підприємствах, на ТЕЦ, АЗС та інших об’єктах енергозабезпечення.
Конструктивні особливості та види
Насоси для промисловості здатні перекачувати нафту і спеціально розробляються для застосування в цих сферах. Відрізняються такими особливостями:
- наявність герметичної гідравлічної частини;
- використання стійких до корозії матеріалів;
- вибухозахищене виконання;
- спеціальні методи управління.
За своїм типом поділяються на кілька видів. Нижче представлені найпоширеніші.
Гвинтові
Призначені для роботи в умовах підвищеної складності. Механізми контактують зі перекачуваною средою і тому таке обладнання застосовується для подачі нафти, бензину, дизеля та інше. Бувають одно- або двовинтовими, відрізняються можливістю подавати рідини на великі відстані та створювати тиск до 10 атмосфер. Експлуатуються зі складами, що перекачуються, температурою до +45 градусів та в умовах довкілля до -60 градусів. Такі апарати збережуть працездатність навіть при подачі сумішей із загрязненнями до 90%.
Поршневі
Використовується для подачі в’язких складів. Робота заснована на пересуванні всередині корпусу поршня, в результаті чого створюється тиск на виході. Агрегат створює великий тиск, але тиск може бути нестабільний.
Центробіжні
Випускаються в різних конструктивних виконаннях і використовуються з гарячими або холодними нафтопродуктами, кислотами, луками та ін.
Бензинові насоси відцентрового типу для світлих нафтопродуктів
Насоси такого типу мають маркування та розраховані для перекачування світлих продуктів, серед яких дизель, бензин, технічний спирт та інше. Експлуатуються при температурі від -40 до +50 градусів, розчин переміщують із загрязненнями не більше 0,2%. Розмір твердих частинок може бути не більше 0,2 мм. Застосовуються для зливу дизеля з автоцистерн, у системах екстракції, на АЗС.
Такі апарати безшумні в роботі, мають високу продуктивність, відрізняються тривалим терміном експлуатації. У конструкції передбачені рознімання для монтажу елементів, щоб збільшити функціональність. Конструктивні елементи та проточні частини виготовлені з корозійностійких сплавів.
За типом монтажу механізми бувають:
- паралельними;
- горизонтальними;
- вертикальні;
- спеціального виконання.
Асортимент різноманітний і ми можемо виготовити на власному виробництві будь-яку модель залежно від потреб та умов застосування.
Вимоги до насосів
Всі апарати, що застосовуються для подачі палива, відрізняються достатньою потужністю, щоб проводити забір розчинів із глибини. Для виготовлення нами обладнання використовуються лише якісні матеріали, які стійкі до корозії, можуть працювати в несприятливих кліматичних умовах та низьких температурах. Вони надійні та стійкі до впливу абразивних частинок та загрязнювачів.
Особливість таких апаратів – наявність герметичного корпусу, що запобігає витоку розчину та запобігає аваріям або займанню. Сучасні агрегати оснащуються пристроями, які інформують користувача про стан установки, контролюють її експлуатацію та в разі виявлення несправностей подають сигнал. Це дозволяє оперативно усунути неполадки.
Установки малочутливі до перепадів температур, є високоміцними і мають полегшену конструкцію, що робить їх дуже функціональними. Експлуатуються в різних сферах і у них відсутня додаткова вібрація, завдяки чому вони безшумні в роботі та довговічні, не потребують обслуговування.
Апарати відрізняються надійною конструкцією, функціональністю та широкими областями застосування. Виробляються за міжнародними стандартами, відповідають усім вимогам безпеки та якості.