Насоси, що використовуються у хімічній промисловості

Короткое описание
Основна відмінна риса пристроїв, що працюють у хімічній промисловості, – це протидія елементів агресивним складам. Тому всі конструктивні частини, що стикаються з рідиною, що транспортується, підбираються в залежності від її властивостей. Промислове насосне обладнання при виробництві оснащується деталями з різних сплавів залежно від в’язкості, абразивності, температури або щільності речовин, що проходять через них. >
Хімічні насоси для промисловості виготовляються з чавунного корпусу, всередині є напилення із спеціальної сталі, яке стійке до механічних продуктів. Такий матеріал може витримувати високий тиск.
У харчовій, лакофарбовій та інших сферах використовуються такі установки:
- бочкові;
- горизонтальні;
- перистальтичні;
- стаціонарні;
- вертикальні.
Часто вони оснащуються роздавальними пістолетами, шлангами, лічильниками, щоб контролювати кількість матеріалу, що перекачується. Залежно від того, в якому середовищі працює пристрій, з урахуванням технологічних циклів, існують такі види:
- Герметичні. Здатні перекачувати леткі продукти, отрути та інші склади з низькою та середньою температурою.
- Прилади класу X. Призначені для перекачування ацетону, фенолу, кислот.
- Центробіжні. Працюють із хімічними продуктами та подають їх із високим напором.
- Титанові. Пристрої для суспензій.
Механізми стійкі до агресивних засобів, вони відповідають вимогам щодо безпеки, надійності та продуктивності. Наші агрегати, які виготовляються на власному виробництві, мають продуману конструкцію, що забезпечує просте обслуговування, збільшує ресурс застосування.
Дренажні апарати для небезпечних складів
Використовуються для перекачування води з великим вмістом сторонніх частинок, агресивними та іншими домішками у складі. Такі пристрої мають спеціальні ущільнення на корпусі, які дозволяють волозі потрапляти всередину механізму. Корпус виготовляється з металу, стійкого до продуктів, що роз’їдають, а проточна частина виробляється з використанням напилення з металу, що дозволяє витримувати вплив великих домішок і отруйних розчинів.
Фекальні
Це – занурювальні механізми, які використовуються для подачі стічних вод з великими частинками. Оснащуються проточною частиною, яка може пропускати середовища із включеннями груп частинок до 70 мм. Ідеальні для використання у промисловій, комунальній сфері. Середня продуктивність – 100 куб/година та можливість створювати натиск близько 40 м.
Занурювальні для стічних та забруднених вод
Ідеальні для економічного перекачування на виробництвах, у приватному секторі чи індустрії. Середня продуктивність складає 30 куб/годину. Вони можуть створювати тиск до 35 метрів. Забезпечують вільний прохід частинок діаметром до 50 мм.
Апарати з підключенням DN80 – DN500
Застосовуються для відведення каналізації, хімічних та фекальних стоків, характеризуються невеликим енергоспоживанням, є вбудовані захисні системи. Такі насоси використовуються в промисловості та можуть бути занурюваного або сухого виду установки. Розташовуються як горизонтально, так і вертикально.
Відрізняються наявністю закритих робочих камер, забезпечуючи протоку складу із включенням твердих частинок до 20 мм. Швидкість обертання лопат може змінюватись в залежності від типу моделі і в середньому становить 600 оборотів в хвилину.
Центробіжні конструкції
Головною особливістю конструкцій є те, що вони працюють із рідинами підвищеної в’язкості. Відрізняються типом приводу:
- електричний;
- гідравлічний;
- механічний.
Працюють у нафтопереробній промисловості, пропонуються з великою кількістю обладнання, щоб збільшити продуктивність та потужність. Якщо немає можливості підключитися до електромережі на місці установки, використовуються спеціальні двигуни внутрішнього згоряння, які працюють на альтернативних джерелах енергії.
Центробіжні агрегати відрізняються наявністю конструктивних особливостей у частині:
- гідравліки;
- торцевих ущільнень;
- матеріали виготовлення проточних частин та корпусу.
Такі вибухозахищені апарати, і монтаж проводиться на міцному фундаменті. Є ущільнення між валом і корпусом, а мастило деталей, що труться між собою, здійснюється рідиною, що перекачується. Частини, що стикаються з мазутом, виконані з нікельвмісної та вуглецевої сталі, а тому відрізняються тривалим терміном експлуатації.